Główna

Główna

Części do samochodów ciężarowych TIR

Kategoria: Root Data: Komentarze: 0

ConerCzęści - Twój sklep internetowy z najwyższej jakości częściami do ciężarówek, przyczep, naczep, autobusów. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz do samochodów ciężarowych TIR, szeroki wybór części zamiennych.

Sklep internetowy z bogatym asortymentem części do ciężarówek, części do naczep i przyczep.

Bogata oferta części zamiennych do ciężarówek oraz części oryginalnych do wszystkich najpopularniejszych marek pojazdów ciężarowych min. DAF, Volvo, MAN, Iveco, Scania, Renault, Mercedes. Bogata oferta części do naczep i przyczep Schmitz, Krone, Kogel, Wielton. Coner-Części to również części i akcesoria specjalistyczne, nogi podporowe do naczep, części do osi SAF, BPW, Gigant, GFA, Krone, części do wywrotek Meiller Kipper, części do silosów Spitzer oraz Feldbinder.

Asortyment części zamiennych sklepu Coner-Części

W sklepie internetowym ConerCzęści znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep i naczep. Oferujemy:

1. Układ hamulcowy

Bezpieczeństwo jest priorytetem. Dlatego oferujemy kompletny zestaw części do układu hamulcowego, w tym klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zestawy naprawcze do zacisków, bębny hamulcowe do aut ciężarowych i naczep, wałki rozpieracza, osłony bębnów, siłowniki hamulcowe i wiele więcej.

2. Części do zawieszenia

Części zawieszenia

Zachowaj stabilność i komfort jazdy dzięki naszym częściom do zawieszenia. Oferta obejmuje amortyzatory, wahacze, półresory, resory, stabilizatory, gumy stabilizatorów, drążki kierownicze i stabilizatorów oraz oryginalne najwyższej jakości felgi KronPrinz, Accuride, Gianetti, SUDRAD, aby zapewnić płynną jazdę nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

3. Elektronika pojazdowa

elektryka pojazdowa TIR

W dzisiejszych ciężarówkach elektronika odgrywa kluczową rolę. U nas znajdziesz różnorodne części elektroniczne, w tym czujniki, sterowniki, czujnik NOX, reflektory przednie, lampy tylne, światła obrysowe, czujniki ABS, przełączniki wewnątrz kabiny, które pomogą utrzymać Twoją ciężarówkę w doskonałym stanie technicznym.

4. Akcesoria i narzędzia

Oprócz części zamiennych oraz oryginalnych oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, które ułatwią codzienną eksploatację pojazdów ciężarowych. Posiadamy najbogatszą na rynku ofertę skrzyń narzędziowych stalowych, stali nierdzewnej oraz z tworzywa, siatki na kontenery, zawiasy do naczep, części do BDF, ucha dyszla i dyszle, skrzynie na gaśnicę i wiele więcej.

Części do samochodów ciężarowych

Części do ciężarówek 0nline

Coner-Części to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje ciężarówki, przyczepy i naczepy w doskonałej kondycji. Znajdą państwo szeroki asortyment, wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny a przejrzysty katalog zachęca do składania zamówień. Jesteśmy pierwszym wyborem wielu klientów branży transportowej, oraz warsztatów samochodowych TIR co udowadnia, że warto z nami współpracować. Nasza sieć dystrybucji części tir zapewnia dostawy zamówień w ciągu 24-48h.

Komentarze

Zostaw swój komentarz