Główna

Główna

New products

New products

Najlepszy fotel do twojego pojazdu

Kategoria: Root Data: Komentarze: 0

Fotel Isri. Fotel Grammer. Części do foteli pneumatycznych, wysoka jakość i prosta naprawa foteli dzięki oryginalnym częściom. Oryginalne części do foteli, linki, amortyzatory, zawory, przyciski, siedzenia, oparcia, maty grzewcze Isri oraz Grammer.

Mistrzowie Komfortu: Isri i Grammer – Eksperci w Świecie Foteli

Każda podróż, niezależnie od tego, czy odbywa się autostradą czy przez polne drogi, powinna być komfortowa i bezpieczna. W świecie motoryzacji i maszyn budowlanych, komfort siedzenia odgrywa kluczową rolę w wydajności i dobrostanie kierowców. W tym kontekście dwie nazwy błyszczały przez dziesięciolecia jako niekwestionowani liderzy - Isringhausen i Grammer. Pozwól nam przyjrzeć się bliżej tym dwóm potęgom przemysłu fotelowego i ich niezrównanym innowacjom.

Oryginalne części zamienne do foteli pneumatycznych Isri oraz Grammer zapewniają im długie i bezawaryjne działanie a kierowcy niezrównaną wygodę prowadzenia pojazdu.

Isri: Ewolucja Komfortu w Świecie Mobilności

Isringhausen to niemiecka firma, która od ponad 100 lat dostarcza najwyższej jakości fotele do różnych sektorów, w tym motoryzacji, przemysłu transportowego, budownictwa oraz rolnictwa. Ich filozofia skupia się na zapewnieniu optymalnego komfortu dla użytkowników, jednocześnie dbając o ergonomiczny design i najwyższą jakość wykonania.

Fotel Isri:

Fotele Do Aut Ciężarowych: Isringhausen jest synonimem komfortu w kabinach ciężarówek. Ich fotele są zaprojektowane, aby przetrwać długie godziny podróży, zapewniając ergonomiczne wsparcie dla kierowców i redukując zmęczenie.

Fotele Do Maszyn Budowlanych: Dla operatorów maszyn budowlanych, komfort to kluczowa sprawa. Isri oferuje fotele, które nie tylko zapewniają wygodę, ale także są wytrzymałe i odporne na warunki ekstremalne.

akcesoria do foteli

Fotele Do Autobusów: Podróże autobusami stają się bardziej przyjemne dzięki fotelom Isringhausen, które są dostosowane do długich dystansów, zapewniając podróżnym komfort i bezpieczeństwo.

Fotel Grammer:


Grammer to kolejny gigant w świecie foteli, znany ze swojej doskonałości w projektowaniu ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań dla różnych sektorów. Ich innowacyjne podejście do komfortu siedzenia sprawia, że są niezastąpieni w wielu branżach.

Specjalizacja Grammer:

Fotele Do Maszyn Budowlanych: Grammer projektuje fotele, które są bardziej niż tylko wygodne - są one inteligentnie zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność i kontrolę operatorów maszyn budowlanych.

Fotele Do Pojazdów Rolniczych: W trudnych warunkach rolniczych, komfort jest kluczowy dla efektywności pracy. Fotele Grammer są zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu w różnych warunkach terenowych.

Fotele Do Aut Ciężarowych: Od długich tras na autostradach po trudne warunki terenowe, fotele Grammer zapewniają nie tylko komfort, ale także wsparcie dla kierowców podczas ich podróży.

części do foteli

Części Isri. Części Grammer. Oryginalne części zamienne czyli najwyższa jakość

Dzięki swojej niezrównanej jakości, ergonomicznemu designowi i nieustającej innowacyjności, te dwie marki stały się synonimem luksusu i wygody w branżach motoryzacyjnej, transportowej, budowlanej i rolniczej. Wybierając fotele od tych dwóch producentów, wybierasz nie tylko komfort, ale także pewność, że twój fotel będzie działał długo i prawidłowo. Wybierając i kupując części do foteli na sklepie www.coner-czesci.pl gwarantujesz sobie pewność że części są oryginalne a ceny atrakcyjne. W swojej ofercie posiadamy większość części min. oparcia, siedziska, zestawy naprawcze, linki, klawisze, zawory regulacji wysokości, lędźwi, przyciski szybkiego opuszczania fotela, rolki, ślizgi siedzeń, rolki i sworznie nożyc, przycisk regulacji oparcia, poduszki, amortyzatory, do wszystkich marek aut ciężarowych Mercedes, Volvo, Iveco, Renault, Scania, MAN wielu pojazdów rolniczych oraz maszyn budowlanych oraz do większości modeli foteli min. Isri NTS, NTS2, 6800, 6820, 6500 i wielu innych. Grammer MSG90.5, MSG90.6, MSG95G, MSG115 i wielu innych.

akcesoria do foteli

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz