Główna

Główna

Sztywny hol

Kategoria: Root Data: Komentarze: 0

Sztywny hol ciężarowy jest nieoceniony w momencie, gdy samochód ciężarowy odmówi dalszej jazdy. W ofercie conerczesci.pl posiadamy hole o wytrzymałości uciągu do 32ton.

Sztywny hol i jego obszerne zastosowanie.

Czas pokazał, że stosowanie holi sztywnych nie odbywa się tylko i wyłącznie w transporcie drogowym, ale przykład również kolejowym do przeciągania wagonów. Sztywny hol ciężarowy jest nieoceniony w momencie, gdy samochód ciężarowy odmówi dalszej jazdy, wtedy pozostają nam 2 opcje albo holowanie go albo pomoc drogowa laweta, ta druga opcja jest zdecydowanie droższa, dlatego każda firma transportowa powinna mieć drążek holowniczy na wyposażeniu.

sztywny hol

Sztywny hol a samochód ciężarowy.

Każdy pojazd ciężarowy niezależnie czy jest to Mercedes, MAN, Scania, Volvo itd. posiada z przodu zaczep, ze sworzniem który przechodzi przez ucho holu sztywnego, natomiast trzeba istotną uwagę zwrócić na pojazd który będzie holował pojazd unieruchomiony i sprawdzić jaką średnicę sworznia ma w sprzęgu czy jest to Fi40 czy Fi50 ponieważ większość holi sztywnych posiada ucha obustronnie FI40.

W naszej ofercie posiadamy hole o wytrzymałości uciągu do 32ton. Większość holi ma ucho obustronnie fi40, ale posiadamy również drążek, który posiada z jednej strony fi40 a z drugiej fi50, wtedy jego zastosowanie jest o wiele bardziej uniwersalne. Posiadamy hole o długości 300cm, 250cm, 230cm, 210cm i 200cm

Drążek holowniczy, podsumowanie.

Cena sztywnego holu głównie jest zależna od jego długości, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i fachowym doradztwem. Nasze hole posiadają certyfikat potwierdzający ich wytrzymałość, a części TIR które oferujemy są wysokiej jakości, to pozwala nam mieć satysfakcję z tego co robimy.

Komentarze

Zostaw swój komentarz