Główna

Główna

Ucho Dyszla, oczko zaczepowe przyczepy

Kategoria: Root Data: Komentarze: 0

Dyszel oraz ucho dyszla, akcesoria i części do przyczep i naczep. Ucho dyszla przykręcane na 6 lub 8 śrub, Fi40, Fi50, Fi57,5 lub K80. Posiadamy również oczko zaczepowe spawane najlepszych producentów, Rockinger, Ringfeder, TMW

Ucho Dyszla przyczepy lub oczko zaczepowe, czyli pewne połączenie Dla Rozmaitych Potrzeb w Transporcie, Przemyśle oraz rolnictwie

Ucho dyszla, oczko zaczepowe przyczepy

Ucho dyszla to nie tylko element łączący, ale także kluczowy produkt dla różnych branż, takich jak transport drogowy, rolnictwo i leśnictwo. Zapoznajmy się z różnorodnością rodzajów uch dyszla dostępnych na rynku i ich specyficznymi zastosowaniami.

oczko zaczepowe

Zastosowanie w Transporcie Drogowym:

Ucho Dyszla Fi40 (40 mm) i Fi50 (50 mm):

Producenci oferują różne średnice, umożliwiając dopasowanie do różnych typów sprzęgów (haków) zamontowanych w autach ciężarowych. Są to najpopularniejsze i ustandaryzowane rodzaje uch, które są stosowane w całej Europie i większości świata. Produkty rekomendowane do montażu, cechujące się wysoką jakością do produkty Rockinger, Ringfeder, Orlandi, VBG oraz TMW, czyli naszej Polskiej kuźni. Ucho Dyszla do przykręcenia to rozwiązanie dla tych, którzy wymagają łatwego montażu i demontażu ucha w celu zmiany średnicy. Zaczep przykręcany może posiadać 6 otworów lub 8 otworów zawsze o tym samym rozstawie śrub niezależnie czy to zaczep Fi 40 czy Fi 50.

Ucho Dyszla do Przyspawania i zastosowanie w rolnictwie i przemyśle drzewnym:

Zapewniają trwałe połączenie a swoje bardzo szerokie zastosowanie znalazły w rolnictwie i w przyczepach z obrotnicą, które łączą się z pojazdem za pomocą dyszla

Ucho Dyszla do Maszyn Rolniczych to rozwiązanie dla przewozu maszyn rolniczych, np. Fi40 do maszyn i lżejszych przyczep, Fi50 do większych, gdzie potrzeba większej wytrzymałości na rozciąganie oraz większej odporności na nacisk pionowy na przykład przy hamowaniu.

Zaczep oczkowy, ucho dyszla do przyspawania znajduje swoje zastosowanie również w holu sztywnym, łatwo je wymienić jako ucho holownicze, ucho do holowania pojazdów

Niestandardowe rozwiązania cechujące się dużą wytrzymałością? czyli Ucho fi 57,5mm oraz Ucho zaczepu K80.

Oczko 57,5mm tworzone między innymi przez firmę VBG, Rockinger oraz Ruhlicke swoje zastosowanie znalazło w Skandynawii w przemyśle drzewnym, cechuje je ekstremalna wytrzymałość a podpięcie pod specjalistyczne sprzęgi VBG sprawdza się w bardzo trudnym, wymagającym terenie leśnym. Posiadamy ucha dyszla 57,5mm do przykręcenia na flanszy na 6 śrub oraz do wspawania i nie będzie pasować do standardowych sprzęgów, haków na średnice Fi40 lub Fi50.

Ucho dyszla K80, zaczep przyczepy K80 swoje stosowanie ma w rolnictwie cechuje je bardzo duża wytrzymałość na nacisk pionowy nawet do 4500kg oraz możliwość ciągnięcia bardzo ciężkich przyczep, wymaga ono również stosowania specjalistycznego sprzęgu K80 i może być przykręcany na 6 lub 8 śrub.

Sprawdzeni i rekomendowani Producenci Uch Dyszla w Europie

JOST/Rockinger, to ta sama grupa i producent, produkują standardowe ucha dyszla oraz specjalistyczne, a ich produkty są stosowane na pierwszy montaż przez producentów naczep, przyczep i aut ciężarowych.

Ringfeder i VBG to firmy należące do tej samej grupy, posiadają standardowe rozwiązania jak ucha FI40, FI50 oraz specjalistyczne jak 57,5mm tak zwane ucha szwedzkie. Ich produkty również są stosowane na pierwszy montaż przez producentów naczep, przyczep i aut ciężarowych.

TMW to nasza Polska firma/kuźnia, która w swoim portfolio posiada nie tylko standardowe rozwiązania jak oczka zaczepowe FI40 czy FI50, ale także od niedawna K80. Firmę TMW cechuje wysoka jakość wykonania produktów oraz atrakcyjniejsze cenowo produkty.

Specjalista w dostarczaniu solidnych i wytrzymałych rozwiązań do branży przemysłowej, transportowej, rolniczej oraz leśnej to Coner-Części dystrybutor części Tir. Właściwy wybór odpowiedniego ucha dyszla jest kluczowy dla efektywnego funkcjonowania w branży transportowej, rolniczej i leśnej. Dlatego warto skonsultować się z ekspertami i wybrać rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Komentarze

Zostaw swój komentarz