Główna

Główna

Jako wieloletni pasjonaci motoryzacji, spostrzegliśmy na polskim rynku deficyt w zaopatrzeniu dystrybutorów części samochodowych. Dlatego, by podążać za ciągłym rozwojem branży motoryzacyjnej, postanowiliśmy założyć firmę, która będzie w stanie zaoferować części najwyższej jakości od najlepszych światowych producentów. Jako główny zakres naszej działalności pragniemy rozwijać : części do naczep , części do cystern , oraz filtry do samochodów ciężarowych . W związku z rosnącą tendencją do transportu między narodowego, wzbogacamy swoją ofertę o : części TIR oraz oleje i smary warsztatowe wiodących zachodnich producentów.   

Jesteśmy młodym, prężnie działającym zespołem kierującym ofertę w stronę serwisów samochodów ciężarowych, firm transportowych,, dystrybutorów naczep i cystern a także innych podmiotów związanych z częściami do samochodów ciężarowych. Działamy głównie jako sklep internetowy, przez co jesteśmy dostępni dla Klientów w każdej lokalizacji 24 godziny na dobę. Już dziś możecie Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych odbiorców.

Firmę ConerCzęści tworzą ludzie z pasją do motoryzacji. Naszym podstawowym celem jest dostarczenie wysokiej jakości części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych.
Postawiliśmy na specjalizację w tym segmencie rynku ponieważ jest nam szczególnie bliski.
Rozumiemy, że dla kierowców samochodów ciężarowych najważniejszy jest szybki dostęp do części zamiennych wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach.
Postawiliśmy na sprzedaż online ponieważ tylko ona pozwala klientom zdobyć części z wielu renomowanych źródeł i otrzymać je niezwłocznie tam gdzie są potrzebne, bez zbędnych kosztów.
Naszym celem jest zbudowanie zaufania miedzy naszą firmą, a klientem i producentami części zamiennych do ciężarówek.
Nasze cele pragniemy osiągnąć poprzez:
- stosowanie wysokich standardów obsługi, dostosowanych do specyfiki rynku części zamiennych TIR,
- nieustanne uatrakcyjnianie oferty czyli budowy szerokiego wachlarza części zamiennych do ciężarówek, części do naczep i przyczep, oraz olei i smarów warsztatowych,
- budowę renomy naszej firmy dzięki zaufaniu i dobrej relacji z klientami i dystrybutorami,
- rozbudowę sieci kontaktów biznesowych z producentami i dystrybutorami części zamiennych TIR
- nawiązanie nowych i zachowanie dotychczasowych kontaktów z klientami indywidualnymi oraz firmami, które w codziennej pracy potrzebują stałego dostępu do części i akcesoriów TIR,
- stworzenie nowoczesnego systemu jakości, który zagwarantuje naszym klientom dostęp do części zamiennych i akcesoriów wysokiej klasy.

Zapraszamy.